i3LEARNHUB

Skip Navigation LinksÚvod > Software > i3LEARNHUB

i3LEARNHUB

i3LEARNHUB je plug & play, cloudová vzdělávací platforma, která je přístupná z internetu bez nutnosti instalovat do počítače software nebo doplňky. Umožňuje vytvořit lekce, tj. sérii stránek, neboli snímků, s přehledně zobrazenými informacemi. Lekce jsou ukládány do cloudového úložiště s možností sdílení. K přístupu k lekcím potřebujete pouze prohlížeč Google Chrome a připojení Wi-fi.

 

Je určen primárně pro práci ve třídě při prezenční formě výuky, především na interaktivním LCD panelu, interaktivní tabuli, případně sdílených počítačích, noteboocích, chytrých telefonech.

Umožňuje vytvoření lekcí s využití integrovaných nástrojů, obrázků z vnějších zdrojů, importovaných souborů ve formátech doc, ppt, xls i webových odkazů. Učitel má přístup a může používat materiály z cloudových knihoven, ve kterých jsou k dispozici lekce, obrázky, aplikace, videa …)

i3LEARNHUB

 

i3LEARNHUB

Při předvádění lekcí se využívají možnosti editace (doplňování, dokreslování, mazání), využívání objektových funkcí aktivit, aplikací atd. K dispozici jsou nástroje pro podporu kolaborativní práce (dělení obrazovky pro samostatnou práci více osob, rychlý kvíz, sdílení lekci a sdílení souborů na noteboocích, tabletech, chytrých telefonech …)

 

Do lekcí je možné snadno vkládat obrázky z mobilního telefonu nebo i jiného mobilního zařízení s kamerou. Snímky pořízené pomocí i3LENS jsou automaticky nahrány do osobní galerie i3LEARNHUB a připraveny k použití ve vašich lekcích.

i3LEARNHUB

 

i3LEARNHUB

i3LEARNHUB není jen online výuková platforma, ale může také interagovat objekty skutečného života. Je jediným software, který rozpozná fyzické nástroje, jako je pravítko, trojúhelník a kružítko a kombinuje tradiční a digitální nástroje.

i3LEARNHUB nejen poskytuje vzdělávací nástroje s rozšířenou realitou pro zlepšení procesu učení, ale je jediným poskytovatelem konceptu známého jako „IMO-LEARN“, což je jedinečný způsob, jak kombinovat učení a pohyb.

 

Nová funkce i3LEARNHUB OnAir dává učitelům možnost streamovat živě společné lekce. Učitelé, kteří zahájí „živou“ relaci, mohou využít obsah a nástroje, s nimiž jsou obeznámeni a současně ji vysílají studentům připojeným kdekoli na světě.

i3LEARNHUB

 

i3LEARNHUB

i3LEARNHUB se hladce integruje do aplikace Google ClassRoom a usnadňuje distanční vzdělávání. Tímto způsobem budete moci snadno sdílet své lekce a cvičení v i3LEARNHUB se svými studenty, kteří jsou propojeni s vaší Učebnou Google. Class Room umožňuje učitelům sdílet lekce a úkoly automaticky se studenty a snadno sledovat jejich pokrok.

 

 

Hybridní vzdělávací model nabývá na významu pro všechny žáky, a to jak ve třídě, tak doma. i3LEARNHUB umožňuje všem žákům aktivně se účastnit výuky, aniž by museli být fyzicky přítomni.

Kombinací funkce OnAir s interaktivním řešením displeje s kamerou může učitel komunikovat se všemi žáky a sdílet displej a jakoukoli jinou aplikaci s celou třídou.

Licence i3LEARNHUB

  Zdarma Individuální Tým
Základní (BASIC)      
Množství uživatelů na licenci 1 1 35
       
Obsah (CONTENT)      
Knihovna – kurátoři + + +
Připraveno k použití šablon + + +
Soukromá knihovna      
Nastavení osobních nástrojů + + +
Aplikace Edumedia   + +
Obsah Lifeliqe   + +
       
Interakce (INTERACTION)      
Acitivty builder + + +
Používejte činnosti + + +
Úpravy/vytváření/ukládání aktivit + + +
       
Spolupráce (COLLABORATE)      
Sdílení živé lekce 2 souběžní uživatelé 40 souběžných uživatelů 40 souběžných uživatelů
BYOD 1-k-1 učení 2 souběžní uživatelé 40 souběžných uživatelů 40 souběžných uživatelů
Rychlý kvíz 2 souběžní uživatelé 40 souběžných uživatelů 40 souběžných uživatelů
Podpora více uživatelů   + +
Konference ve třídě + + +
Google Classroom + + +
       
Uložení (SAVE)      
Uložit do veřejné knihovny + + +
Uložit do soukromé knihovny   + +
Uložit do týmové knihovny     +
       
IMPORT/EXPORT      
Import souborů + + +
Export jako PDF + + +
       
PLUGINy/INTEGRACE      
i3Annotate + + +
i3Lens   + +
Integrace Online úložiště   + +
Doplněk pro rozšířenou realitu   + +
       
Správa a bezpečnost      
Otevřené ověřování + + +
Správa uživatelů     +
       
PODPORA      
Prohlídky produktů a nástrojů + + +