EDU Studio

Skip Navigation LinksÚvod > Software > EDU Studio

Nejlepší softwarová sada pro každou třídu

Naše nejnovější displeje i3TOUCH přicházejí s předinstalovaným programem EDU Studio, které přináší snadné použití a jednoduchost ve vaší třídě díky aplikacím, které umožňují prezentovat snímky bezdrátově, tabule nebo anotovat snímky obrazovky bez jakéhokoli externího zařízení.

i3LEARNHUB

Interaktivní výuka s i3LEARNHUB.

i3LEARNHUB je interaktivní řešení výuky, které je vytvořeno pro usnadnění procesu výuky. Umožňuje učitelům pracovat s nástroji, které skutečně potřebují, a metodami, které již používají. Učitelé i studenti se mohou účastnit online lekcí, aniž by potřebovali technické know-how.

 

Whiteboard, Annotate

Zachyťte své nápady na interaktivní ploše, ve webovém prohlížeči, prezentaci nebo v jakékoli jiné aplikaci. Odešlete své anotované screenshoty do aplikace interaktivní tabule, abyste je mohli okamžitě sdílet.

Whiteboard Annotate

 

Prezentace

Prezentace

Aplikace pro bezdrátové prezentace i3ALLSYNC je zdarma ke stažení a je kompatibilní se zařízeními Windows, Android, Mac a iOS (včetně AirPlay). Ovládejte sdílený obsah na displeji dotykem pomocí bezdrátového zpětného ovládání.

 

Intuitivní postranní menu

Přejděte přímo na aplikaci interaktivní tabule (whiteboard), bezdrátovou prezentaci, psaní poznámek do aplikací a další, aniž byste museli přejít do hlavní nabídky. Přepněte na různé vstupní zdroje, přizpůsobte názvy zdrojů a snadno změňte nastavení.

Interaktivní postranní menu

 

EDU Studio zahrnuje

 • Tabule (Whiteboarding)
  Aplikace pro rychlé zaznamenávání poznámek a jejich okamžité sdílení.
 • Bezdrátové prezentace (včetně Airplay)
  Snadno připojte další zařízení a sdílejte obrazovku na učebně
 • Anotace
  Vytvářejte, ukládejte a sdílejte anotace v každé aplikaci, kterou používáte.
 • Bezpečné nasazení
  EDU Studio přichází se všemi bezpečnostními možnostmi, které potřebujete pro bezpečné nasazení v síti.