Interaktivní dotykový LCD panel
i3TOUCH

Interaktivní dotykový LCD panel

i3TOUCH LCD dotykové řešení poskytuje křišťálově čistý obraz s vysokým rozlišením. Optická dotyková technologie se ovládá prstem nebo perem a displej okamžitě reaguje. Dotykové displeje jsou použitelné vždy a všude. i3TOUCH nabízí skvělou alternativu k tradičním interaktivním tabulím.

i3TOUCH displeje byly vyvinuty pro intenzivní používání ve třídě. Ať už jsou používány 2-4 hodiny, nebo 24 hodin, kvalita obrazu a interaktivní funkce nejsou nikdy ohroženy. Jsou ideální pro všechna vzdělávací prostředí, od základních škol až po univerzity. Dotykový displej vám umožní proměnit tradiční lekce v interaktivní zážitek. Můžete rychle měnit mezi vzdělávací lekcí, TV vysíláním a internetem a podpořit studenty v jejich individuálním stylu učení.

HLAVNÍ FUNKCE:

  • 4K-rozlišení (3840 x 2160 Pixel)
  • V-Sense-dotyková technologie: prst, stylus, nebo předmět podobného tvaru
  • 10 bodů dotyku, rozpoznávání gest
  • Plug&Play pro Windows 7 a vyšší
  • Extrémně rychlý, profesionální panel pro 24/7
  • USB-připojení na přední straně pro snadný přístup
  • 4 mm silné matné bezpečnostní sklo
  • Timer-funkce, energeticky úsporný mód
  • Integrovaný zesilovač s reproduktory
  • LED-Verze, 50% úspora energie

MODELY

fingers pointing at the universe
70" MODEL V7003 T10
55" MODEL V5503 T10
84" MODEL V8403 T10
65" MODEL V6503 T10
84" 4K MODEL V84034K T10

Až deset bodů dotyku
Výkonná a citlivá V-Sense technologie s rozpoznáním až deseti dotyků umožňuje až pěti uživatelům současně ovládat úkoly perem nebo myší, psát a mazat, pracovat a pohybovat objekty na povrchu interaktivního panelu. Systém rozpozná jednotlivá multi-touch gesta každého jednotlivého uživatele prstem, perem nebo jakýmkoliv předmětem dle vlastní volby.

I3BOOK AUTORSKÝ SOFTWARE

I3BOOK AUTORSKÝ SOFTWARE

I3BOOK byl navržen speciálně pro učitele. Díky svému jednoduchému rozhraní, oproštěnému od všech zbytečných rušivých faktorů, je zaměřen pouze na to podstatné, to opět odráží jednoduchost tradičních učebních materiálů. Software i3BOOK je kompatibilní se všemi PC s Windows a jakýmkoliv typem interaktivní tabule, projektoru, nebo tablet PC. Je k dispozici v mnoha jazykových verzích a pro všechny typy uživatelů - od začátečníků až po experty.

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

i3SWEEZZ - Flexibilní stěnová montáž

i3SWEEZZ - Flexibilní stěnová montáž

i3SWEEZZ umožňuje otočit digitální tabuli nebo dotykový displej pro cílený výklad k malé skupině, zbytek třídy není rušen a rozptylován. Kromě toho je i3SWEEZZ ideální pro použití v kombinovaných třídách.
Enormní elektrická výšková nastavitelnost, až 67 cm, umožňuje jak učitelům, tak i malým dětem, využití celého povrchu tabule. Díky schopností nechat tabuli "odplout" od stěny, mohou na tabuli pracovat i tělesně postižené děti, je zde dostatek prostoru pro invalidní vozík. i3SWEEZZ je extrémně pevné a stabilní konstrukce, slibuje dlouhou životnost a flexibilitu.

i3FLOORSTAND - Interaktivní displej ještě více mobilní

i3FLOORSTAND - Interaktivní displej ještě více mobilní

Tento interaktivní stojan pro LCD dotykový displej přináší další mobilitu a flexibilitu ve třídě. Stisknutím tlačítka můžete rychle učitelům a studentům různých velikostí nebo sedícím lidem se zdravotním postižením přizpůsobit polohu tabule/displeje.
i3FLOORSTAND obsahuje: Tip & Touch zdviž.

i3ADD-ON - Vícenásobné popisovací povrchy

i3ADD-ON - Vícenásobné popisovací povrchy

i3ADD-ON je systém křídel, který může být namontován na obou stranách každého typu panelu a vytvořil tak větší prostor pro důležité informace, je jedno zda psané křídou, fixami, připevněním pomocí magnetů nebo špendlíků.
Záleží to pouze na vašem výběru úpravy povrchu. Alternativně mohou být křídla uzavřeny pro zakrývání a odkrývání informací, ale mohou i chránit interaktivní tabuli nebo LCD displej.

i3LEARNHUB - Autorský SW nové generace

i3LEARNHUB - Autorský SW nové generace

Kdykoliv, kdekoliv, na jakémkoliv zařízení - On-line platforma umožňuje práci z libovolných místních nebo vzdálených zařízení bez ohledu na OS.
Jednoduchá obsluha – SW umožňuje vyučujícímu snadno prezentovat, ukládat a sdílet výukové materiály se svými studenty na interaktivní tabuli. Osobní - software běží z prohlížeče a nevyžaduje žádnou instalaci. Osobní preference - oblíbené nástroje máte k dispozici kdekoliv.
Kooperativní - umožňuje digitálně odesílat obsah sdílené tabule na více osobních zařízení (lokální nebo vzdálená).

Stránky pro podporu interaktivní výuky