Interaktivní tabule – MULTI-TOUCH

Dotykové:
i3BOARD
Touchboard Plus Turning Technologies
 
Elektromagnetické:
Dualboard Turning Technologies
Mobi Turning Technologies

i3BOARD – 6 až 10 současných dotyků

třída s i3BOARD

Ve srovnání s tradičními IA tabulemi se i3BOARD mohou pochlubit několika jedinečnými vlastnostmi. Kromě ovládání perem nebo prstem umožňuje přesná a osvědčená V-Sense dotyková technologie „Multi-User“ interakci až s 10 dotyky současně.

Ultra-tenký hliníkový rám propůjčuje i3 tabulím výjimečný vzhled, usnadňuje údržbu a trvale minimalizuje celkové provozní náklady. Odolný povrch ze smaltované oceli s celoživotní zárukou, je ideální pro náročné prostředí. i3 tabule nejsou jen technologicky pokročilou IA tabulí, ale zároveň mají povrch popisovatelný za sucha stíratelnými fixy – kombinují to nejlepší z obou „světů“, perfektně se hodí do moderních vzdělávacích prostředí.

HLAVNÍ FUNKCE:

 • Rozpoznání dotyku prstem, stylusem, nebo tvarově podobným předmětem
 • Doživotní záruka na keramický ocelový povrch
 • Použití za sucha stíratelných fixů
 • Ultra-tenký 24mm rámeček
 • Snadná údržba
 • Vysoká rychlost odezvy dotyku
 • Stěnové úchyty
 • Nezávislost na operačním systému – využití libovolného výukového SW
 • Prachu odolná V-Sense technologie

MODELY

7702 T02 7702 T10 8702 T02 8702 T10
77'' 77'' 87'' 87''
2 dotyky 10 dotyků 2 dotyky 10 dotyků

AŽ 10 BODŮ DOTYKU

Multi-touch technologie i3BOARD umožňuje dynamičtější zacházení s obsahem.
i3BOARD nabízí několik způsobů, jak vizualizovat informace s cílem zlepšit porozumění a ulehčit spolupráci tím, že umožňuje pracovat více uživatelům současně. Díky své jednoduchosti s širokou škálu možností, umožní i3BOARD studentům prezentovat informace a pojmy různými způsoby a učinit je srozumitelnějšími.

Výkonná a rychlá V-Sense technologie s desetinásobnou detekcí dotyku umožňuje až pěti uživatelům současně pracovat s perem nebo myší, provádět příkazy, vkládat a upravovat objekty nebo se pohybovat na povrchu interaktivní tabule. Systém rozpozná jednotlivé multi-touch gesta každého jednotlivého uživatele, ovládaná prstem, perem nebo libovolným objektem výběru. Databáze gest podporuje všechna populární touch gesta odpovídajících operačních systémů, včetně zoomu, scroll-ování, posunutí obrazu, funkce otáčení ...
Díky i3BOARD je kompletní Multi-user a multi-touch interakce na interaktivní tabule konečně realitou.

i3BOOK AUTORSKÝ SOFTWARE

i3BOOK AUTORSKÝ SOFTWARE

I3BOOK byl navržen speciálně pro učitele. Díky svému jednoduchému rozhraní, oproštěnému od všech zbytečných rušivých faktorů, je zaměřen pouze na to podstatné, to opět odráží jednoduchost tradičních učebních materiálů. i3BOOK je kompatibilní se všemi PC s Windows a jakýmkoliv typem interaktivní tabule, projektoru, nebo tablet PC. Je k dispozici v mnoha jazykových verzích a pro všechny typy uživatelů - od začátečníků až po experty.


SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

i3PROJECTOR W

i3PROJECTOR W

Projektor s ultrakrátkou projekční vzdáleností, který skrývá množství funkcí. Díky své schopnosti být namontován na stěně přímo nad obrazovku, na které se promítá, tento model pomáhá eliminovat stíny a odlesky, které se obvykle vyskytují u běžných projekčních systémů. i3PROJECTOR W obsahuje výkonný 10W reproduktor, duální VGA, HDMI a mikrofonní vstup..

i3SWEEZZ FLEXIBILNÍ STĚNOVÁ MONTÁŽ

i3SWEEZZ FLEXIBILNÍ STĚNOVÁ MONTÁŽ

i3SWEEZZ umožňuje otočit digitální tabuli nebo dotykový displej pro cílený výklad k malé skupině, zbytek třídy není rušen a rozptylován. Kromě toho je i3SWEEZZ ideální pro použití v kombinovaných třídách. Enormní elektrická výšková nastavitelnost, až 67 cm, umožňuje jak učitelům, tak i malým dětem, využití celého povrchu tabule. Díky schopností nechat tabuli "odplout" od stěny, mohou na tabuli pracovat i tělesně postižení, je zde dostatek prostoru pro invalidní vozík. i3SWEEZZ je extrémně pevná a stabilní konstrukce, slibující dlouhou životnost a flexibilitu.

i3HAWM NASTAVITELNÝ STĚNOVÝ DRŽÁK

i3PROJECTOR W

Přesuňte interaktivní tabulový systém až o 50 cm nahoru nebo dolů nástěnným držákem i3HAWM. Je to neuvěřitelně jednoduché a funguje s jakýmkoliv interaktivním tabulovým systémem - nastavení výšky je tak snadné, že jej lze ovládat jednou rukou. Stěnový držák se snadno instaluje a může být nastaven do nejvyšší polohy, aby studenti v zadní části učebny získali volný výhled na tabuli. Plně integrovaný elektronický systém navíc stabilizuje projektor.

i3ADD-ON "MULTIPLE-WRITING" POVRCHY

i3ADD-ON MULTIPLE-WRITING POVRCHY

Systém s křídly, která mohou být namontována na obou stranách tabule nebo panelu a vytvoří tak větší prostor pro důležité informace, je jedno zda budou napsány křídou nebo za sucha stíratelnými fixy, nebo připevněny špendlíky nebo magnety - to záleží pouze na výběru povrchových úprav. Alternativně mohou být křídla zavřena k zakrytí informací nebo k ochraně interaktivní tabule nebo LCD displeje.

Interaktivní tabule
TouchBoard Plus

Interaktivní dotyková tabule - TouchBoard

Touch Board Plus – multi-dotyková interaktivní tabule

Multidotyková tabule Touch Board Plus je perem nebo prstem ovladatelná interaktivní tabule, která poskytuje několik způsobů, jak řešit tvorbu a práci s interaktivními výukovými materiály více dotyky.
Multi-dotyková technologie s vysokým rozlišením nabízí jasné a přesné řešení. Oceněný WorkSpace software zhodnocuje tabuli Touch Board Plus a poskytuje studentům a vyučujícím možnost psát, kreslit grafy, manipulovat a vytvářet anotace na obsahu. Začleňuje testovací hlasovací systémy pro rychlé hodnocení.
Více informací najdete zde.

360

Touch Board Plus TTTB 1O78/88 (77/87“)
Rozměry – 177,5x136,5/ 206,4x132,4 cm
Aktivní plocha – 198,12(77“)/ 223,52(88“)
Formát – 4:3/16:10
Rozlišení – 32,000 x 32,000
Technologie – IR (pero, prst), připojení USB
OS – Windows 7, 8, Mac OS X, Linux

Podpora mobilní výuky

Posílení funkčnosti dotykového tabule Touch Board Plus se zařízením Mobi View ™. Mobi View poskytuje učitelům volnost pohybu po místnosti pro větší interakci a zapojení. Ovládání a anotace obsahu přes mobilní dotykové obrazovky. Kombinace s Mobi ™ Learners umožňuje účast až devíti studentů najednou zobrazit své práce, z libovolného místa v učebně. Více informací najdete zde.

Elektromagnetické interaktivní tabule
DualBoard

Interaktivní tabule - Interwrite Dualboard

Přesná elektromagnetická tabule se vstupy pro dvě elektronická pera. Vyznačuje se velmi odolným povrchem vhodným jak pro projekci, tak pro popis fixy.

HLAVNÍ FUNKCE:
Elektromagnetická technologie
Velmi odolný povrch optimalizovaný pro projekci i popis fixy
Elektronická pera s plnohodnotnými tlačítky myši (levé, pravé, dvojklik)
Rozlišení – 4096 lpi (výstup 1000 lpi), 1000čar na palec
Připojení - USB, RF (volitelné)
Software – Workspace (podpora víceuživatelského prostředí) umožňuje práci s libovolnou aplikací
Podporované OS - Windows, Mac, Linux
Režim Lekce pro vlastní tvorbu hodin nebo anotaci stávajících
Office mód - přímá podpora funkcí MS Office
Režim „Anotovat pracovní plochu“ pro práci s libovolným interaktivním obsahem

MODELY

DB1279 DB1289 DB1297
79'' 89'' 97''
2 uživatelé 2 uživatelé 2 uživatelé

Interaktivní tablet
Interwrite® Mobi

Interwrite Mobi a IW Mobi systém je prvním víceuživatelským systémem svého druhu speciálně vyvinutým pro podporu studentsky orientované kooperativní výuky. Učitel i studenti se mohou současně interaktivně podílet na tomtéž digitálním obsahu - ideální pro týmové aktivity, výukové simulace, průzkum/výzkum, atp.

Interaktivní tablet - Interwrite Mobi

Rovněž tak vestavěný 2,4'' barevný LCD displej (KWIK Screen), poskytuje bezprostředně informace o odpovědích studentů při spojení se systémem elektronického testování eInstruction.

Přednosti:

 • Učíme se společně – Mobi Systém zahrnuje jeden učitelský tablet a dva žákovské, dále nabíjecí a zabezpečovací jednotku (Mobi Dock) a INTERWRITE WORKSPACE software…
 • Okamžité vyhodnocování – integrovaný displej zobrazuje v reálném čase odpovědi žáků elektronického systému testování ( clickerů), a usnadňuje učiteli zjištění žáků, kterým je třeba věnovat větší pozornost nebo téma zopakovat.
 • Stát se mobilním – ultralehký ergonomický design, Mobi dovoluje učiteli vyučovat a žákům se na výuce podílet odkudkoliv z prostoru učebny nebo přednáškové místnosti.
 • Výukový obsah – použitím Mobi s programy IW Workspace a ExamView získáte přístup k výukovým materiálům ze všech virtuálně dostupných zdrojů včetně obsahu více než 6 tisíc učebnic.

KWIK Screen

Při použití Mobi získáte zobrazením výsledků testování v reálném čase okamžitou (real-time) zpětnou vazbu. Není třeba čekat na poslední otázku a výsledky – všechna data jsou bezprostředně zobrazována na displeji učitele a mohou být okamžitě využívána. Vyučující může takříkajíc za pochodu rozvíjet i korigovat průběh výuky. Displej dále zobrazuje informace o stavu připojení, činnosti pera a stavu baterie.

Mobi Dock

Mobi Dock umožňuje díky speciálnímu mechanizmu bezpečné uložení až 3 tabletů současně, včetně jejich dobíjení z přiloženého síťového adaptéru.

Stránky pro podporu interaktivní výuky